Verwijsindex Rivierenland

Contactgegevens

In de Verwijsindex Rivierenland is per gemeente een contactpersoon aangesteld. Zie de lijst van gemeentes voor de gegevens.

Deelnemende gemeenten

  • Buren
    Diana Grudzinska
    14 0344
    dgrudzinska@buren.nl

 

  • Geldermalsen
    Hans Bransen
    034-5586718
    hanbra@geldermalsen.nl

 

  • Lingewaal
    Rebecca Bosch
    0345-634067
    r.bosch@lingewaal.nl

 

  • Tiel
    Truus Gillissen
    0344-637411
    tgillissen@tiel.nl

 

  • Zaltbommel
    Martijn Mulder
    06-53556491
    m.mulder@bzjong.nl

 

  • Maasdriel
    Friso van Ommeren
    0418-638916
    f.vanommeren@maasdriel.nl

 

  • Culemborg
    Hans van den Warenburg
    0345-477864
    h.warenburg@culemborg.nl

 

  • Neder-Betuwe
    Ria Elfring
    06-23361365
    relfring@nederbetuwe.nl

 

  • Neerijnen
    Peter van Veluw
    0418-656565
    peter.van.veluw@neerijnen.nl

Trainingen

Wilt u een training laten verzorgen voor de medewerkers van uw organisatie? Neem gerust contact met ons op en dan plannen wij met u een training op locatie. Aan onze trainingen zijn geen kosten verbonden.

Downloads

Nog in te vullen.

Ga terug naar het overzicht van Gelderland >>