Verwijsindex Nijmegen

Contactgegevens

Esther Frank
06-52432786

Bernadette Heijmen
06-30072123

verwijsindex@ggdgelderlandzuid.nl

Deelnemende gemeenten

Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Mook en Middelaar, Nijmegen, West Maas en Waal, Wijchen.

Contactpersonen per gemeente

Gemeente Naam Contactpersoon
Berg en Dal Astrid de Mulder a.d.mulder@bergendal.nl
Beuningen Helen Nikkelen H.Nikkelen@beuningen.nl
Wijchen Alies Wanders a.wanders@drutenwijchen.nl
Heumen Maud de Ruiter MdRuiter@heumen.nl
Mook en Middelaar Ingrid van Ballegooij ingrid.vanballegooij@mookenmiddelaar.nl
Nijmegen Geerte Meijer g2.meijer@nijmegen.nl
West Maas en Waal Elisa Derksen ederksen@westmaasenwaal.nl
Druten Bernadette Heijmen verwijsindex@ggdgelderlandzuid.nl

 

Trainingen

Wilt u een training laten verzorgen voor de medewerkers van uw organisatie? Neem gerust contact met ons op en dan plannen wij met u een training op locatie. Aan onze trainingen zijn geen kosten verbonden.

Wij hebben open inschrijving trainingen! Klik hier om je in te schrijven! Of de beschikbare data te bekijken. SKJ Jeugd en Gezinswerkers krijgen 1 accreditatiepunt voor de training.

Downloads

VI – Nijmegen MULTIsignaal folder

 

Terug naar Gelderland & Foodvalley>>